Jesteś tutaj: Home » Działalność Klubu » Życie klubowe » Działalność
W sobotę 25 lutego 2017 roku w przestronnych wnętrzach hotelu Double Tree by Hilton we Wrocławiu odbyła się uroczysta Gala Karnawałowa Obchodów... więcej
25/02/2017
W środę 27 lutego 2013 r. I Wicegubernator Okręgu 121 Polska Paweł Cieśliński spotkał się z członkami LC Wrocław m2m.  Na... więcej
27/02/2013
W dniach 30.04.-2.05.2010 r. w Gaju na Kujawach w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym należącym do naszego kolegi klubowego Andrzeja Kasprzaka... więcej
02/05/2010

Razem możemy więcej

Zaproszenia na imprezy organizowane

przez LC Wrocław m2m

Pozyskiwanie funduszy na działalność statutową

Źródłem dochodów na działalność Klubu są organizowane imprezy charytatywne (turnieje golfowe, bale charytatywne,  imprezy plenerowe itd.), podczas których odbywają się również zabawy fantowe i licytacje. Znaczące wsparcie finansowe pochodzi także od licznych darczyńców (osób fizycznych i firm), którzy doceniają wagę działań, realizowanych przez członków LC Wrocław m2m.
Znaczące wpływy osiągane są także z darowizn 1% podatku od dochodów osobistych.
Pozyskane środki w całości przeznaczane są na realizację celów prospołecznych. Koszty administracyjne funkcjonowania Klubu pokrywane są ze składek członków, którzy nierzadko występują też w roli sponsorów.

Wspieramy dzieci i młodzież

.

Przekazania władzy, spotkania, konwencje.....