Jesteś tutaj: Home » Działalność Klubu » Zaproszenia » Działalność » życie klubowe » W Gaju na Kujawach - 30.04-02.05.2010 r.

W Gaju na Kujawach - 30.04-02.05.2010 r.

W dniach 30.04.-2.05.2010 r. w Gaju na Kujawach w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym należącym do naszego kolegi klubowego Andrzeja Kasprzaka odbyło się spotkanie integracyjne członków Klubów Lions z Dolnego Śląska.
W programie było między innymi:
1. Spotkanie z panem Prezesem Stowarzyszenia Ochrony Środowiska Naturalnego „Przyjezierze”, gdzie zostały przekazane istotne informacje opisujące stan opadania wód jeziora Gopło i jemu pobliskich jezior w wyniku wydobycia węgla brunatnego w Kopalni Konin. Na krótkiej wycieczce oglądaliśmy stan jeziora Gopło po spadku poziomu wody o ponad 1,5 m.
2. Strzelanie i możliwość nauki strzelania do rzutków, dzięki uprzejmości Koła Łowieckiego „Regionalnego Łowiectwa nr 124 Bydgoszcz”, zorganizowali nam Nadleśniczy Pan Andrzej Kaczmarek, u którego po strzelaniu byliśmy przyjęci przepysznymi ciastami autorskiego wypieku pani domu oraz Zastępca Nadleśniczego Pan Roman Pawlak. Swoją broń myśliwską udostępnił nasz kolega klubowy Andrzej Kasprzak.
3.  Zwiedzanie tężni, baszty i innych atrakcji okolic Inowrocławia i Przyjezierza.
4. Degustację potraw myśliwskich mieliśmy możliwość dzięki kolegom myśliwym z Koła Łowieckiego „Regionalnego Łowiectwa nr 124 Bydgoszcz”, którzy uszczuplili trochę dla nas bogactwo swojego rewiru oraz dzięki talentowi kulinarnemu Pani Wandy Niedźwiedź – szefowej kuchni w stanie spoczynku najlepszych wrocławskich restauracji.
5. Przepiękne ballady, pieśni i akompaniament do wspólnych śpiewów darował nam przyjaciel naszego ruchu artysta muzyk Zbysiu Korpowski.

ZCh Ireneusz Maj
LC Wrocław m2m