Jesteś tutaj: Home » Działalność Klubu » Zaproszenia » Działalność » pozyskiwanie funduszy » Gala LC Wrocław m2m - 06.02.2010 r.

Gala LC Wrocław m2m - 06.02.2010 r.

W sobotni wieczór 6 lutego, do Sali Gotyckiej przy ul. Purkyniego we Wrocławiu przybywali dostojni goście - wrocławscy Lioni, zaprzyjaźnieni ludzie biznesu, kultury i sztuki, by wspólnie z członkami LC Wrocław m2m świętować na dorocznej gali kolejną rocznicę charteru Klubu.
Karnawałowa zabawa, której towarzyszyły licytacje cennych przedmiotów, była przyczynkiem do pozyskania środków na realizowany od lat przez LC Wrocław m2m program stypendialny.
Również i tym razem uczestnicy Gali nie zawiedli - fundusze Klubu zostały "uzupełnione", co zapewni systematyczne wspieranie zdolnej i chętnej do nauki młodzieży. W tym roku do grona stypendystów dołączyła także Brygidka z Murzasichle koło Zakopanego, dla której specjalne stypendium ufundował Lion Wiesław Świerzyński (prezes Ice Art - największej w Europie firmy produkującej bryły lodowe).
Serdecznie dziękujemy naszym gościom za udział w Gali oraz hojność i otwartość serc! Zapraszamy za rok!

ZCh Ireneusz Maj
Past Prezydent LC Wrocław m2m