LIONS CLUB WROCŁAW m2m
Lions Club Wrocław m2m powstał 9 września 2004 roku. Naszymi guiding lionami byli Paulina Maruszewska i Małgosia Stanisławska Kurian. Klubem wprowadzającym był Lions Club Wratislavia. Na członków pasował nas ówczesny Gubernator Janusz Kmiecik, obecnie członek naszego klubu.
Od początku głównym celem Klubu było wyszukiwanie uzdolnionych dzieci i młodzieży z niezamożnych rodzin...
 od XI'2004 r. 
PREZYDENT
KLUBU
w kadencji 2018-2021


Czesław Świerczek

Gala Karnawałowa Obchodów 100-lecia LCI

W sobotę 25 lutego 2017 roku w przestronnych wnętrzach hotelu Double Tree by Hilton we Wrocławiu odbyła się uroczysta Gala Karnawałowa Obchodów 100-lecia Lions Clubs International.
Jej organizatorami byli członkowie Lions Club Wrocław m2m, a wśród wielu znamienitych gości nie zabrakło Lionów z innych Klubów wrocławskich, a także z Dusznik Zdroju, Legnicy i Katowic. Ucieszył nas bardzo fakt licznej obecności bratniej organizacji Rotary Club oraz władz miasta.
Była to pierwsza z kilku imprez, jakie planowane są w dolnośląskim w bieżącym roku, mających na celu podkreślenie 100 lat działań prospołecznych ludzi spod znaku Lions na całym świecie. Tak doniosła rocznica jest wielkim świętem dla Lionów, których mottem przewodnim jest WE SERVESŁUŻYMY.
Służymy ludziom w potrzebie, służymy środowisku, wspieramy utalentowanych, bezdomnych i chorych – mówiła o tym obecna na Gali wicegubernator Okręgu 121 Polska Maria Sterczewska.
Gospodarz wieczoru – Prezydent LC Wrocław m2m Krzysztof Jaśkiewicz wraz z Kolegami zadbał o świetną atmosferę, ciekawy program i doskonałą kuchnię. Dobrą zabawę zapewniła  profesjonalna orkiestra, której wykonania standardów porywały gości do tańca.
Licytacje ciekawych przedmiotów i zabawa fantowa, w których z równie wielkim zaangażowaniem brali udział goście i Lioni, wsparcie sponsorów i darczyńców sprawiły, że Wielka Gala 2017 przyniosła ok. 30.000 zł dochodu na działalność statutową LC Wrocław m2m. Tak jak i w latach ubiegłych fundusze te przeznaczone zostaną na stypendia dla uzdolnionej muzycznie młodzieży.

/kg/