LIONS CLUB WROCŁAW m2m
Lions Club Wrocław m2m powstał 9 września 2004 roku. Naszymi guiding lionami byli Paulina Maruszewska i Małgosia Stanisławska Kurian. Klubem wprowadzającym był Lions Club Wratislavia. Na członków pasował nas ówczesny Gubernator Janusz Kmiecik, obecnie członek naszego klubu.
Od początku głównym celem Klubu było wyszukiwanie uzdolnionych dzieci i młodzieży z niezamożnych rodzin...
 od XI'2004 r.
PREZYDENT
KLUBU
w kadencji 2018-2021

Czesław Świerczek

Relaksująca podróż Melomana Odkrywcy

Wspaniały koncert uświetniający 100-lecie Lions Clubs International, zorganizowany przez LC Wrocław m2m odbył w sobotę 17.03.2018 r. w Oratorium Marianum we Wrocławiu.

Wiele godzin przygotowań i prób okrkiestry, a potem tylko 1,5-godzinna przygoda z muzyką poważną... Aż szkoda, że tak krótka!
Kompozycje Wiesława Maluchy zostały nagrodzone długimi brawami. Były też bisy.
A potem symboliczny poczęstunek w foyer i mimo to goście długo się nie rozchodzili - może wciąż wsłuchując sie w muzykę, jaka rozbrzmiewała we wspaniałych wnętarzach Oratorium Marianum we Wrocławiu.
Na pewno wszyscy będą zgodni, że podróżom melomana towarzyszyła także uczta melomana.

Gratulacje dla kompozytora!

2VDG Ireneusz Maj